Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

1°C hafif kar yağışlı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

1°C hafif kar yağışlı

Haberler

Çorum Belediyesi çalışanları rutin sağlık kontrolünden geçiyor

Çorum Belediyesi çalışanları rutin sağlık kontrolünden geçiyor

6 Aralık 2022 Salı

Çorum’u güzelleştirmek için 7/24 fedakar bir şekilde görev yapan Çorum Belediyesi personeli rutin yapılan genel sağlık taramasından geçiyor.

Dünyanın Merkezi Çorum’un park bahçeleriyle güzelleşmesi, temiz kalması, alt yapı ve üstyapı hizmetlerinin Çorumlulara ulaştırılması ve idari işlemlerin yürütülmesinden sorumlu 2210 belediye çalışanı rutin olarak genel sağlık taramasından geçiyor..

Belediye çalışanlarının bu şehre hizmet için her birinin ayrı ayrı kıymetli olduğunu belirten Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, “Her bir mesai arkadaşım için şunu kesin bir şekilde söyleyebilirim ki bizim ortak derdimiz bu şehir. Çorum’umuza, hemşehrilerimize en güzel şekilde hizmet ulaştırmak için gece gündüz demeden, mesai mefhumu gözetmeksizin fedakarca çalışan her bir çalışma arkadaşımız da bu anlamda çok kıymetli. Onların sağlığı bizim için önemli. Her yıl rutin olarak tüm çalışma arkadaşlarımızı genel sağlık taramasından geçiriyoruz” dedi. Aşgın, çalışma arkadaşlarına ve herkese sağlıklı, huzurlu günler diledi. 

Foto Galeri

Çorum Belediyesi çalışanları rutin sağlık kontrolünden geçiyor Çorum Belediyesi çalışanları rutin sağlık kontrolünden geçiyor Çorum Belediyesi çalışanları rutin sağlık kontrolünden geçiyor Çorum Belediyesi çalışanları rutin sağlık kontrolünden geçiyor

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü