Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C hafif kar yağışlı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C hafif kar yağışlı

Haberler

Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında

Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında

31 Ocak 2023 Salı

Çorum Belediyesi, şehrimizde meydana gelen 3 ayrı yangın olayında evleri zarar gören ailelere destek veriyor. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın talimatıyla Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü yangınzelerin ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti.

 

Çorum’da son bir hafta içersinde meydana gelen 3 yangın olayının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Sosyal Yardım İşleri Müdürü Fatih Sak ile birlikte yangınzede aileleri ziyaret etti. Yanan evlerde incelemelerde bulunan Candan, ailelere geçmiş olsun dileğinde bulunarak Çorum Belediyesi olarak her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, önceBahçelievler Mahallesi Dumlupınar 56’ıncı sokakta ikamet eden Dursun Yılmaz’a, ardından Ulukavak Mahallesi Selimiye 1. Sokakta ikamet eden Havva Doğan’a ait yangında zarar gören evleri ziyaret etti. Yangınzede vatandaşlara Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın geçmiş olsun dileğini ileten Candan, “Arkadaşlarımız evlerde gerekli tespitleri yapacaklar. Çorum Belediyesi olarak her türlü konuda sizlere yardımcı olacağız. Evlerinizi tekrar yaşanır hale getireceğiz.” dedi.

Başkan Yardımcısı Candan, Yeniyol Mahallesi’nde meydana gelen yangında hayatını kaybeden Harun Karaçam’ın ailesine de taziye ziyaretinde bulundu. Candan, 39 yaşındaki engelli oğlunu yangında kaybeden ve aynı yangında eşiyle birlikte kendisi de yaralanan Hüseyin Karaçam’a başsağlığı ve geçmiş olsun dileğinde bulundu. Elim olaydan duydukları üzüntüyü dile getiren Candan, Çorum Belediyesi olarak yanlarında olduklarını dile getirdi. 

Foto Galeri

Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında Çorum Belediyesi, yangınzedelerin yanında

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü