Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

17°C açık

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

17°C açık

Haberler

Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı

Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı

12 Eylül 2022 Pazartesi

Kayseri Talas Gençlik Merkezi’nden gelen öğrenciler Çorumlu Obası’nda kamp yaptı. Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın kamp ateşi başında gençlerle muhabbet etti.

Çorum Belediyesi’nin gençlere yönelik hayata geçirdiği önemli projeler arasında yer alan Çorumlu Obası, günümüz ile tarihi bağların kurulması noktasında hizmet vermeye devam ediyor. Türkiye’de örnek gösterilen özel bir programla eğitim veren Kayseri Talas Gençlik Merkezi, Başkan Aşgın’ın Kayseri ziyaretinde yapmış olduğu davet üzerine öğrencilerini Çorumlu Obası Gençlik Merkezi’nde kampa getirdi. Ateş başında sohbetle başlayan program obada düzenlenen çeşitli kültürel etkinliklerle devam etti.

Kayseri Talas Gençlik Merkezinin çok özel bir yer olduğunu belirten Başkan Aşgın, “Kayseri’de bizzat giderek ziyaret etme fırsatı bulduk. Çok nitelikli bir bina içerisinde kendine özel eğitim programı ve özel seçilmiş öğrencilerle Türk-İslam Misyonuna hizmet veriyor. Orada yatılı olarak öğrenim gören yavrularımızı Çorum’da misafir etmek istedik. Bu ülkeyi 2053, 2071 hedeflerine taşıyacak bu güzel gençleri Çorum’umuzda, gençliğin merkezi olan Çorumlu Obası Gençlik Kamp Merkezimizde ağırlamak bizleri mutlu etti” dedi.

“Çorumlu Obası kültürel değerlerle köprü kuruyor”
Çorum gezisi yapan Talas Gençlik Merkezi öğrencileri ardından Çorumlu Obası Gençlik Merkezinde Belediye Başkanı Aşgın ile bir araya geldi. Kamp ateşi başında yapılan sohbette Çorum’u çok beğendiklerini ifade eden gençler, Çorumlu Obasının kültürel değerleri günümüze taşıyan bir köprü niteliğinde bulduklarını belirttiler. Gençler Çorum’da karşılaştıkları sıcak ve samimi misafirperverlik için Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür ettiler. 

Foto Galeri

Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı Çorumlu Obası Kayseri’den gelen gençleri ağırladı

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü