Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Haberler

“Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız”

“Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız”

28 Aralık 2022 Çarşamba

Hitit Üniversitesi Beslenme ve Diyetik kulübü öğrencileri Çorum Belediyesi Melikgazi Kültür Merkezinde engelliler için kurabiye yaptı.

 

Çorum Belediyesi Melikgazi Kültür Merkezinde yapılan etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Yağbat’ta katıldı. Hitit Üniversitesi Beslenme ve Diyetik kulübü öğrencileri ile birlikte kurabiye yapımına eşlik eden Başkan Yardımcısı Yağbat, “Yaptıkları yulaflı ve rafine şekersiz kurabiyeleri özelbireylerimize ikram edeceğiz” dedi. Yağbat, bu tarz etkinlikleri belirli periyotlarda yapmaya devam edeceklerini söyleyerek etkinliğe katılan öğrencilere teşekkür etti.

Program sonunda fırından yeni çıkan sıcak kurabiyeler Buhara Kültür Merkezi Engelli Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerine ikram edildi. 

Foto Galeri

“Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız” “Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız” “Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız” “Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız” “Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız” “Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız” “Engelli kardeşlerimiz için mutfaktayız”

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü