Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C kapalı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C kapalı

Haberler

Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu

Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu

22 Temmuz 2022 Cuma

Belediyemiz tarafından bu yıl 37.’si düzenlenen Uluslararası Hitit Fuar ve Festivali etkinlikleri kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Bilal Sonses, Çorum’da coşkulu bir konsere imza attı. Fuar alanını dolduran binlerce vatandaş unutulmaz bir gece yaşadı.

Festival etkinlikleri kapsamında ünlü sanatçı Bilal Sonses Çorumlularla buluştu. Konserinde, “Dön Diyemem”, “Sende Kaldı Yüreğim”, “Şimdiki Aklım” gibi sevilen şarkılarını seslendiren genç sanatçı, meydandaki binlerce Çorumlu’yu coşturdu. Konsere özellikle gençlerin ilgisi yoğun oldu. Erken saatlerden itibaren meydanı dolduran gençler, konser boyunca ünlü sanatçının şarkılarına eşlik etti. Konser, Çorum Web TV’den de canlı olarak yayınlandı.

Konser sonunda Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ve ilimizde misafir olarak bulunan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen Bilal Sonses’e çiçek takdim etti. Meydanı dolduran binlerce vatandaşı selamlayan Başkan Aşgın, Çorum Belediyesi’nin konser ve kültürel etkinliklerinin devam edeceği müjdesini vererek “Durmak yok yola devam” dedi.

Öte yandan Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın ve ilimizi ziyaret eden Üsküdar Belediye Başkanı Dr. Hilmi Türkmen konser sırasında gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan Aşgın ile selfie yapan gençler, konserler için Başkan Aşgın’a teşekkür etti.

Foto Galeri

Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu Fuar Alanı’nda Bilal Sonses Coşkusu

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü