Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Haberler

Taş Ocağında yaşanan hırsızlık olayıyla ilgili açıklama

Taş Ocağında yaşanan hırsızlık olayıyla ilgili açıklama

22 Ağustos 2022 Pazartesi

Çorum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Melikgazi Taş Ocağında yaşanan hırsızlık olayıyla soruşturma geniş çaplı sürdürülüyor. Emniyete intikal eden olayla ilgili adli ve idari işlemler devam ediyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü konunun yakından takipçisi olduklarını belirterek olayla ilgili soruşturmanın çok yönlü olarak sürdürüldüğünü vurguladı.

17 Ağustos 2022 Çarşamba günü gece saatlerinde meydana gelen olayda hırsızların kablo ve çeşitli el aletleri çaldıklarının anlaşıldığının ifade edildiği açıklamada “Hırsızların taş ocağına telleri keserek girdiği anlaşılmıştır. Olayın fark edilmesiyle derhal güvenlik güçlerine haber verilmiş, gerekli incelemelerde bulunulmuş ve güvenlik kamera kayıtları Emniyet mensuplarına teslim edilmiştir. İlgili personelin karakolda ifadesine de başvurulmuştur. Ayrıca, Başkanlık Makamı tarafından herhangi bir ihmalin olup olmadığının tespiti için idari soruşturma başlatılmıştır” denildi.

Emniyet güçlerinden aldıkları bilgiye göre yakın zamanda civardaki diğer taş ocaklarında da hırsızlık olaylarının yaşanıldığı yönünde bilgilerin olduğunun ifade edildiği açıklamada “Emniyete intikal eden konuyla ilgili gelişmeler oldukça kamuoyuna bilgi verilmeye devam edilecektir” denildi. 

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü