Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

14°C açık

Haberler

Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı

Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı

30 Aralık 2022 Cuma

Çorum Belediyesi, üniversiteli gençlerin yanında olmaya devam ediyor. Belediyenin sosyal tesislerinden biri olan Velipaşa Kahvecisi, Hitit Üniversitesi Kuzey Kampüsü’nde öğrencilere hizmet verecek.

Açılış törenine Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın, Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Yağbat, Turhan Candan, Lemzi Çöplü, akademisyen ve öğrenciler katıldı.

Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın yaptığı açıklamada Velipaşa Kahvecisi’nin Hitit Üniversitesi’ne ve öğrencilere hayırlı olmasını temenni etti.

Sosyal tesislerin sayısını artırarak halka hizmet sunmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Aşgın Çorum’un yöresel yemeklerinin ikram edileceği Velipaşa Hanı içerisinde Çorum Yemekleri Restoranı’nı da yakın zamanda hizmete açacaklarını duyurdu. Başkan Aşgın, “Çorum’un yüzyılına, en güzel tesisleri ve gençlerimize en iyi imkânları sunarak giriyoruz.” dedi.

Gençlere yönelik çalışmalarından da söz eden Başkan Aşgın, “Çorumlu Obası Gençlik Kampı’nda 40 bin gencimizi kültürümüzle ve tarihimizle buluşturduk. Gençler için yüzme havuzlarından semt sahalarına, güreş eğitim merkezinden spor salonlarına kadar birçok projeyi hayata geçirdik. Gençlerimiz için konserler düzenledik, bundan sonra da gençlerin talepleri doğrultusunda etkinliklerimize devam edeceğiz. İlk konserimizi de kampüs içerisinde yapacağız. Teknofest’e hazırlanan gençlerimize de desteklerimiz devam edecek.” dedi.

Yeni bir uygulamayı daha hayata geçirdiklerini açıklayan Başkan Aşgın, öğrencilere 2 GB internet hediye edeceklerinin müjdesini verdi. Başkan Aşgın, final sınavlarına hazırlanan öğrenciler için üniversite kampüsünde sıcak çorba ikramında bulunacaklarını da sözlerine ekledi.

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk de, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın öğrenci dostu belediye başkanı olduğunu belirterek gençlere ve Hitit Üniversitesi’ne sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Velipaşa Kahvecisi’nin açılışının ardından Belediye Başkanı Dr. Hali İbrahim Aşgın ve Hitit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Osman Öztürk öğrencilere kahve ve çay ikramında bulundu.

Velipaşa Kahvecisi’nin kuzey kampüste açılması öğrencileri de memnun etti. Gençler, Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

Foto Galeri

Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı Velipaşa Kahvecisi, Kuzey Kampüste Açıldı

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü