Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C kapalı

Çözüm Merkezi

0 364 333 0 333

Çorum Hava Durumu

Çorum

0°C kapalı

Haberler

Yeni Belediye Binasına vatandaştan tam not

Yeni Belediye Binasına vatandaştan tam not

17 Ocak 2023 Salı

Çorum Belediyesi, yeni binasında hizmetlerine devam ediyor. Tüm birimlerin tek binada toplandığı yeni hizmet binasında, Çorum halkına daha hızlı ve kaliteli hizmet sunuluyor.

 

Çorum Belediyesi, yeni yılla birlikte Farabi Caddesi’ndeki yeni binasında hizmet vermeye başlamıştı. Çorum halkına yönelik hizmet ve işlemlerini aksatmamak için gece-gündüz çalışarak kısa sürede taşınma işlemini gerçekleştiren belediye birimleri, artık vatandaşları modern ve ferah bir ortamda ağırlıyor.  Çeşitli işlemler için ilk defa yeni hizmet binasına gelen vatandaşlar, memnuniyetlerini dile getirdi.

Daha modern ve ferah bir ortamda işlemlerini yaptıklarını belirten vatandaşlar, tüm birimlerin tek çatı altında olmasının da kendilerine büyük kolaylık sağladığını ifade etti. Yeni belediye binasını beğendiklerini dile getiren vatandaşlar, Çorum’a yakışır bir belediye binasının şehre kazandırılmasından dolayı Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a teşekkür etti.

Foto Galeri

Yeni Belediye Binasına vatandaştan tam not Yeni Belediye Binasına vatandaştan tam not Yeni Belediye Binasına vatandaştan tam not Yeni Belediye Binasına vatandaştan tam not

Çorum Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü | Tüm Hakları Saklıdır © 2022

أَعُوذُ بِكَلِمَاتِ اللَّهِ التَّامَّةِ مِنْ كُلِّ شَيْطَانٍ وَهَامَّةٍ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّةٍ

"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Hızlı Menü

Duyurular
Etkinlikler
Haberler
Vefat Edenler
Hızlı Menü