Müftü Çelik’ten Külcü’ye veda ziyareti…

Diyanet İşleri Başkanlığına tayini çıkan Çorum İl Müftüsü Ahmet Çelik, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`ye veda ziyaretinde bulundu.


Ziyarette konuşan İl Müftüsü Ahmet Çelik, Çorum`u unutamayacağını söyledi. Çorum`da güzel bir çalışma dönemi yaşadığını ifade eden İl Müftüsü Ahmet Çelik, “Çorum benim ikinci memleketim oldu. Burada güzel işler yaptık. Çorum halkı sıcakkanlılığı ile gönlümde taht kurdu. En büyük sevincim Çorum`a Meydan Camisi kazandırmak oldu. Böylesi güzel bir mekanın Çorum`a yapılması benim için büyük sevinç, emeği geçen, yardımını esirgemeyen herkese teşekkür ediyorum. Çorum`dan hüzünlü ayrılıyorum. Çorumlu dostlarımı asla unutmayacağım”; diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise İl Müftüsü Ahmet Çelik`in Çorum`a önemli kazanımları olduğunu ifade ederek, “Çorum sizi unutmayacak. İnşallah Çorum`a desteğiniz Diyanet İşleri Başkanlığında da devam eder. Biz sizi unutmayacağız. Çalışmalarınız Çorum`a katkılarınız hiç unutulmaz. Yeni görevinizde başarılar diliyorum”; diye konuştu.Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, İl Müftüsü Ahmet Çelik`e Çorum anısı olarak bakır ibrik hediye etti.21 Ocak 2011
215 kez görüntülendi