Başkan Gül’e ziyaret trafiği

Belediye Başkanı Zeki Gül’e gerçekleştirilen “hayırlı olsun” ziyaretleri, ilimizde faaliyet gösteren Sivil Toplum Kuruluşları başkanları, üyeleri, kurum yöneticileri, vatandaşların ziyaretleri ile devam ediyor.

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Zeki Gül, Çorum’u hak ettiği konuma getirebilmek amacıyla ilimizde yürütülen ve yürütülecek olan çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Sivil toplum kuruluşlarımız, kurumlarımız ve hemşehrilerimizleiş birliği içerisinde belediyemizin tüm çalışmalarını birlikte sürdüreceğiz dedi.

Başkan Gül, “Göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakadan dolayı herkese çok teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimiz büyük bir teveccüh gösterdi, ziyaretleriyle bize emanet edilen makamı teşrif ettiler. Bu hafta sonu itibari ile ziyaretlerimizi sonlandıracağız.Önümüzdeki hafta itibari ile alanlarda proje çalışmalarımıza başlayacağız. Çorum’un kalkınması ve gelişmesi içinbaşladığımız, başlamayı planladığımız tüm projelerimizi hayata geçirmeye, hemşehrilerimizin hizmetine sunmaya devam edeceğiz”dedi.

15 Şubat 2018
336 kez görüntülendi