Tarih
Ad Soyad
Defin yeri / Zaman
 • 20 Ocak 2017
  İBRAHİM YILDIRIM
  KUŞSARAY KÖYÜ / Saat : 11:00 HACI BEKTAŞİ K.V.
  Kuşsaray Köyü' nden gelme, Haydar YILDIRIM, Ümmügül KARATAŞ, Şehriban TOKGÖZ, Gülhanım KOLUUZUN ve Sema ÖZVURAL' ın babası, Meryem ILIMAN ve İkbal ATÇAL' ın kardeşi; İbrahim YILDIRIM vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 20 Ocak 2017
  ESME ÇEVİK
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ
  Bakırcı Esnafından Hacı Mustafa ÇEVİK' in eşi, Şenel DİKMAN, Emekli Polis Memuru Mustafa ÇEVİK ve Öğretmen Sadık ÇEVİK' in annesi; Esme ÇEVİK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 20 Ocak 2017
  ALİ RIZA DİLBİLMEZ
  GÜVENLİ KÖYÜ / Saat : 11:00 HACI BEKTAŞİ K.V.
  Ahmet, Alaattin ve Hüseyin DİLBİLMEZ' in babası; Ali Rıza DİLBİLMEZ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 20 Ocak 2017
  HÜSEYİN CAN
  DEREKÖY / Saat : 13:30 HACI BEKTAŞİ K.V.
  Göğüs Hastanesi çalışanı Ali CAN, Öğretmen Aykut CAN ve Hasan CAN' ın ağabeyi, Ziya Gökalp İlk Öğretim Okulu' ndan emekli Öğretmen; Hüseyin CAN vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 20 Ocak 2017
  NACİYE KOLTAŞ
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ
  Sanayi Esnafından Elektrikçi Hüseyin, Gazi ve Adem KOLTAŞ' ın annesi; Naciye KOLTAŞ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 20 Ocak 2017
  UĞUR ORAL
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : CUMA NAMAZI / ULU CAMİ
  Enis ve Erdem ORAL' ın babası, Boyacı Esnafından; Uğur ORAL vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 19 Ocak 2017
  FATMA ÖZEŞME
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ
  Döbeçler Sülalesi' nden, Merhum Sucu Mustafa ÖZEŞME' nin eşi, Öğretmen Ekrem ÖZEŞME, Erol ÖZEŞME ile Merhum Yaşar ve Erdal ÖZEŞME' nin annesi; Fatma ÖZEŞME vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 19 Ocak 2017
  ADNAN ÖZTÜRK
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ABDİBEY CAMİ
  Kırkdilim, Gözübüyük Köyü' nden gelme, Çorum Belediyesi' nden emekli Yılmaz ÖZTÜRK' ün oğlu, Çorum Belediyesi çalışanı Cengiz ÖZTÜRK ve Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışanı Arslan GÖZÜBÜYÜK' ün yeğeni, Emrah ÖZTÜRK' ün kardeşi; Adnan ÖZTÜRK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  YILMAZ AÇIK
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Eski Sebze ve Meyve Komisyoncusu ve Çorum Belediyesi çalışanı Kemal AÇIK' ın babası, Merhum Mehmet EMNİYET ve Oğuz CENAN' ın kayınpederi, Reklamcı Volkan EMNİYET, İsmet NALBANT ve Yılmaz AÇIK' ın dedesi; Hacı Yılmaz AÇIK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  GÜLTEKİN BİÇER
  ÇANAKÇI KÖYÜ / Saat : 11:00 HACI BEKTAŞİ K.V.
  Çanakçı Köyü' nden gelme, Hüseyin BİÇER' in oğlu, Sanayi Esnafından ve Biçer Otomotiv sahibi; Gültekin BİÇER vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  HATİCE CENAN
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Çorum Belediyesi' nden emekli Erol CENAN' ın annesi, Galerici Esnafından Hadi FINDIK' ın kayınvalidesi; Hatice CENAN vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  EMİNE UÇAK
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Oğuzlar, Ağaççamı Köyü' nden gelme, Limeci Esnafından Halil UÇAK, İtfaiyeci Esnafından Abdullah UÇAK ve Maden Mühendisi Mehmet UÇAK' ın annesi; Emine UÇAK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  REYHAN SOLAK
  MERKEZ HIDIRLIK MEZARLIĞI / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Merhum Gülamca' nın eşi, Mustafa SOLAK, Emine ÖZSEÇER, Müjgan KARAAHMETOĞLU ve Hatice GİRAZ' ın annesi, Emine KAZANCI SOLAK, Mustafa ÖZSEÇER, Mustafa KARAAHMETOĞLU ve Elvan GİRAZ' ın kayınvalidesi, Kırkdilim Köyü' nden gelme; Reyhan SOLAK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  HİKMET ELİAÇIK
  MERKEZ ÇİFTLİK MEZARLIĞI / Saat : İKİNDİ NAMAZI / ULU CAMİ
  Fikret ve Fatih ELİAÇIK' ın babası, Necmi ÖZKÖKSAL' ın kayınpederi, Terzi Esnafından; Hikmet ELİAÇIK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 18 Ocak 2017
  MEHMET BAYRAK
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Kırkdilim Köyü' nden gelme, Çorum Belediyesi' nden emekli Dursun DAĞ ve İsmail BUDAK' ın kayınpederi; Mehmet BAYRAK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 17 Ocak 2017
  RABİA TEMİZ
  İSKİLİP MEZARLIĞI / Saat : İKİNDİ NAMAZI
  İskilip' ten gelme, İnşaat Mühendisi Necati TEMİZ' in annesi, Hatap Yem Fabrikası Müdürü Murat TEMİZ ve Sağlık İl Müdürlüğü çalışanı Vedat TEMİZ' in babannesi; Rabia TEMİZ vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 16 Ocak 2017
  ELVAN UÇAR
  MERKEZ ULU MEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI / ULU CAMİ
  Çalkışla Köyü' nden gelme, Abdullah, İsmail, Mehmet ve Beytullah UÇAR' ın babası; Elvan UÇAR vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 15 Ocak 2017
  ARİF AKSOY
  MERKEZ/ ULUMEZARLIK / Saat : İKİNDİ NAMAZI/ ULUCAMİ
  Kışladeresi köyünden gelme, Gençlik camisi müezzini Osman AKSOY"un babası Arif AKSOY vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 15 Ocak 2017
  HATİCE ŞİMŞEK
  MERKEZ/ ULUMEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZ/ ULUCAMİ
  Ovakarapınar köyünden İlhan, Ahmet ve Edebiyat öğretmeni Osman ŞİMŞEK"in annesi Bekir, Hüseyin ve Ali TAŞKAYA"nın kız kardeşi, Necip ve Ahmet KILIÇ"ın yeğeni Hatice ŞİMŞEK vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.
 • 14 Ocak 2017
  YILMAZ KANAT
  MERKEZ/ ULUMEZARLIK / Saat : ÖĞLE NAMAZI/ ULUCAMİ
  Zabıta müdürü Mustafa KANAT"ın ağbeyi, sanayi esnafından İlhan, İrfan ve Rıdvan KANAT"ın amcası, Feyyaz KANAT"ın babası, eski lokantacı esnafından Almanya"da yaşayan Yılmaz KANAT vefat etmiştir. Allah Rahmet eylesin.