İbrahim Sadri, şiir tadında bir Ramazan Akşamı yaşatacak…

Belediyemiz tarafından Ramazan Ayı boyunca vatandaşların iftar saatinden sonra eğlenceli vakit geçirmesi için oluşturulan Ramazan Sokağı`nda 28 Ağustos Cumartesi günü şiir dolu bir gece yaşanacak.

Her hafta bir ünlü ismi ağırlayan Ramazan Sokağı`nda, benzersiz şiir yorumlarıyla beğeni toplayan İbrahim Sadri sahne alacak. Kendine has üslubuyla seslendirdiği şiirlerle geniş bir hayran kitlesi oluşturan İbrahim Sadri, Cumartesi günü saat 22.00`da birbirinden güzel şiirleri Çorumlular için yorumlayacak. Ramazan Ayının başlangıcından itibaren iftardan sonra başlayan eğlenceler gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam ediyor. Her gün farklı bir eğlencenin yer aldığı Ramazan Sokağı, vatandaşlar tarafından çokça ilgi görüyor.


Ramazan Ayı boyunca Çorumlulara kaliteli ve seviyeli Ramazan Sokağı eğlenceleri yaşatacaklarını söyleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, kendi alanında önemli yere sahip ünlü sanatçıları Çorumlularla buluşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Külcü, “Göreve geldiğimiz günden beri Çorum Belediyesi olarak, şehrimizin kültür ve sanat hayatına önemli katkılar sağlıyoruz. Bereketin, huzurun, paylaşmanın hat safhada yaşandığı on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının anlamına ve önemine yakışır bir şekilde hazırlanan programlarımıza tüm halkımızı bekliyoruz.


Çocuklar için düzenlenen oyunlardan, özel Ramazan sohbetlerine kadar çeşitli faaliyetlerde bu güzel ayı en güzel şekilde değerlendireceğiz.”; diye konuştu. 3 Eylül Cuma günü ise Ömer Karaoğlu, Ramazan Sokağı`nda sahne alacak.

Belediye TSM Korosu Cuma günü konser verecek…

Çorum Belediyesi Türk Sanat Musikisi Korosu Ramazan Sokağı`nda konser verecek. Ramazan Ayı boyunca eğlencenin merkezi haline gelen Ramazan Sokağı`nda bir konser verecek olan Türk Sanat Musikisi Koro elemanları hazırlıklarını da tamamladı.

Koro Başkanı Halil Özçelebi, 27 Ağustos Cuma günü saat 22.00`da Ramazan Sokağı`nda verecekleri konserle Çorumlulara güzel vakit geçirmeyi istediklerini söyleyerek tüm Çorumluları Ramazan Sokağı`nda verecekleri konsere davet etti.

26 Ağustos 2010
254 kez görüntülendi