Ömer Bolat’tan Başkan Külcü’ye veda ziyareti…

Kars Bayındırlık ve İskan İl Müdürlüğü’ne atanan Çorum Bayındırlık ve İskan İl Müdür Vekili Ömer Bolat, ile Çorum’a atanan Giresun Bayındırlık İl Müdürü Nidai Köroğlu Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret etti.


Uzun yıllar müdür yardımcılığı görevini yürüten ve yaklaşık 1 yıldır İl Müdürlüğü görevine vekalet eden Ömer Bolat, veda ziyaretleri kapsamında Başkan Muzaffer Külcü`yü ziyaret ederken, Çorum`a atanan yeni İl Müdürü Nidai Köroğlu da tanışma amaçlı olarak ziyarete katıldı.

Ömer Bolat’ın uzun süredir Çorum’da görev yaptığını dile getiren Başkan Muzaffer Külcü, “Çorum`da başarılı bir çalışma dönemi geçirdi, müdürümüze yeni görev yerinde başarılar diliyorum. Belediye olarak kendisi ile Çorum adına güzel işler yaptık. Bundan sonra da yeni görev yerinde başarılı olacağına inanıyoruz. Kendisine başarılar diliyorum” diye konuştu.


Çorum’a atanan Giresun eski Bayındırlık İl Müdürü Nidai Köroğlu`na başarılar dileyen Başkan Muzaffer Külcü, “Yeni Müdürümüze de Çorum`daki yeni görevinde başarılar diliyorum. Çorum hızla büyüyen ve gelişen bir ilimizdir. Kendisinin Çorum`da güzel işler yapacağına inanıyorum ve kendisine başarılar diliyorum”; diye konuştu

Kars’a atanan Ömer Bolat da bugüne kadar Çorum’a hizmet etmekten dolayı mutluluk duyduğunu ifade ederek, görev yaptığı süre içerisinde tüm kurum ve kuruluşlarla uyum içinde çalıştığını söyledi.

28 Eylül 2010
306 kez görüntülendi