Çorum’da altyapı tam gaz…

İlk olarak mahallelerde parkları inceleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, yağmursuyu şebekesi hattı çalışmalarını yerinde inceledi.


Ulukavak Mahallesi Eşref Hoca Caddesi ile Sakarya Caddelerinde Yağmursuyu şebekesi çalışmalarını inceleyen Başkan Muzaffer Külcü. Bölgede 3 bin metre Yağmursuyu şebeke hattı döşeneceğini ifade etti.


Çorum Belediyesi`nin 2009 yılında Ankara Yolu, Cengiz Topel Caddesi, Fevzi Çakmak Caddesi, Bahabey Caddesi, Karşıyaka Caddesi, Dr. İlhan Gürel Caddesi, Çiftlik Caddesi, Fatih Caddesi ile Ilıca Caddelerinde toplam 15 bin metre yağmursuyu şebekesi döşendiğini ifade eden Başkan Muzaffer Külcü bu yıl ise Eşrefhoca Caddesi, Sakarya Sokaklar, Bahçeler Caddesi, İskilip Caddesi, Sosyalevler, Farabi Caddesi olmak üzere toplam 25 bin metre yağmursuyu şebekesi hattı döşeneceğini söyledi.


Külcü, “Belediye olarak bir yandan alt yapı çalışmalarını sürdürürken diğer yandan sosyal belediyeciliğin getirdiği sorumluluğu da yerine getirmeye çalışıyoruz. Şu anda her bölgede faaliyetlerimiz devam ediyor.”; şeklinde konuştu.


20 Ekim 2010
200 kez görüntülendi