Güzelyurt Sokakları Asfaltlandı…

Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Gülabibey Mahallesi Güzelyurt sokakların asfaltladı. Her yıl 100 bin ton asfalt hedefleyen Belediye hedefine her geçen gün yaklaşırken, ekipler asfalt çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.


Belediyenin Çorum`da başlattığı çalışmalar nedeniyle şehir adeta şantiyeye döndü. Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri geniş yolların yanı sıra bozuk olan yollarda da asfalt çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Belediye ekipleri bu hafta Gülabibey Mahallesi Güzelyurt Sokaklar da asfalt çalışmalarını sürdürdü. Asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ekiplere hedeflerin üzerine çıkma talimatı verdi.


Belediyenin imkanları ölçüsünde çalışmaların hızlandığını ifade eden Başkan Muzaffer Külcü, asfalt ekipleri ile birlikte Su, Kanal, Park Bahçeler Müdürlüklerine bağlı ekiplerin de şehrin 15 ayrı noktasında çalışmalar yaptığını söyledi.


Başkan Muzaffer Külcü, göreve geldiğinde ilk alt yapı çalışmasını Güzelyurt`ta başlattığını hatırlatarak, “Göreve geldiğimizin ilk haftalarında alt yapı çalışmalarının startını Güzelyurt`ta vermiştik. Bugün de Güzelyurt Sokaklarını asfaltlıyoruz. Hayırlı olsun”; diye konuştu.

01 Kasım 2010
309 kez görüntülendi