Halkımızla doğru iletişim kurmak birinci görevimiz…

Belediyemiz, Zabıta Müdürlüğü personeli ve halk otobüsleri şoförlerine yönelik seminer düzenledi.

Dün Turgut Özal İş Merkezi Konferans Salonu`nda düzenlenen “Hizmet Sunumunda Doğru İletişim ve Öfke Kontrolü”; konulu seminere Belediye Başkan yardımcısı Turhan Candan, Zabıta personeli ve halk otobüsü şoförleri katıldı.


Dr. Şakir Erkan tarafından verilen seminerin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, bu semineri yapmalarındaki amaçlarının halka daha sağlıklı toplu iletişim hizmeti vermeye zemin hazırlamak olduğunu söyledi.

Belediyelerin birinci görevinin hizmet ettiği alandaki vatandaşlara en iyi hizmeti yapmak ve onları memnun etmek olduğunun altını çizen Turhan Candan, ” Biz istediğimiz kadar otobüsleri ve durakları yenileyelim, her türlü kontrolü zamanında yapalım ancak halkımızla doğru iletişim kuramazsak diğer doğrular hiçbir şey ifade etmez”; dedi.


Başkan Yardımcısı Candan, hizmet sunumunun mutlaka sağlıklı bir şekilde yapılması gerektiğini ve belediyelerin halka hizmet etme kurum olduğunu hatırlatarak bu seminerin katılımcılar tarafından iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

06 Kasım 2010
432 kez görüntülendi