‘ETİK DAVRANIŞ İLKELERİ’ KONULU EĞİTİM SEMİNERİ

Başbakanlık Etik Kurulu Uzmanı Oğuzhan Gökalp tarafından, Belediye personeline `etik davranış ilkeleri` konulu eğitim semineri verildi.
Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül`ünde katıldığı Belediye Toplantı Salonu’ndaki seminerde etik davranış kuralları, insanları etik davranışa yönlendiren etmenler, kamu kurum ve kuruluşlarında etik davranış kuralları üzerine bilgiler verildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Gül, kamu kurum ve kuruluşlarında ve günlük yaşamda etik davranış kurallarına büyük önem gösterilmesi gerektiğini ifade ederek, “Öncelikle bu seminere katılan tüm personelimize ve bilgilerini bizimle paylaşan olan değerli hocamız Oğuzhan Gökalp`a teşekkür ediyorum.

Etik davranış kuralları çok önemli bir konudur. Kamuda etik kültürünü yerleştirmek, etik davranış ilkelerini belirlemek bilmemiz gereken konuların başında gelir. Bizler vatandaşlarımızla iletişim kurarken onları anlamalı, dinlemeli ve onlara iyi davranmalıyız. Bu seminerin herkese yararlı bilgiler katacağını düşünüyorum.” dedi.

Başbakanlık Etik Kurulu Uzmanı Oğuzhan Gökalp ise kamu görevlilerin etik davranış ilkelerini, etik davranış ilkelerinin uygulanmasını ve etik kültürün yerleştirilmesi konularına yönelik ayrıntılı bilgiler verdi.

14 Mart 2012
215 kez görüntülendi