USTA ÖĞRETİCİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN KÜLCÜ’YE ZİYARET

Çorum Usta Öğreticileri Koruma Geliştirme Derneği Başkanı Hatice Keser ve Yönetim Kurulu üyeleri Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret etti.

Çorum Usta Öğreticileri Koruma Geliştirme ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Hatice Keser Çorum Belediyesi`nin dernek faaliyetlerinin tümüne destek verdiğini, Çorum Belediyesi`ne ve Başkan Külcü`ye müteşekkir olduklarını söyledi.

Kadın Kültür Sanat Merkezi`nin açılması ile birlikte Çorumlu hanımların el sanatlarını öğrenmek için bir merkeze kavuştuğunu vurgulayan Hatice Keser, 15-19 Kasım 2012 tarihleri arasında Ankara`da yapılacak olan “Çorum Günleri”;nde de sergi açmak istediklerini dile getirdi.


Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sivil toplum kuruluşlarına her zaman imkanlar ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını, bu katkıların devam edeceğini belirtti. Çorum Belediyesi’nin sosyal belediyecilikte Türkiye’ye örnek olduğunun altını çizen Başkan Külcü, Belediyecilik hizmetlerinin sadece altyapı hizmetlerinden ibaret olmadığını; sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlerinde belediyeciliğin önemli bir ayağını oluşturduğunu kaydetti. Başkan Külcü, “Çorum Belediyesi olarak sosyal belediyecilikte son yıllarda güzel çalışmalara imza attık. Bu çalışmalarımızla diğer belediyelere model olduk. Kadın Kültür ve Sanat Merkezi`ni 6 mahallemize daha yapıyoruz”; dedi.

Hatice Keser ziyaretine anısına, Başkan Külcü`ye el yapımı sedef kakma kartvizit sandığı hediye etti.


09 Ekim 2012
267 kez görüntülendi