Mevlana Çok Katlı Otoparkı yenilendi

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Belediye tarafından Mevlana Çok Katlı Otoparkı’nda yapılan yeni çalışmaları inceledi.

Mevlana Çok Katlı Otoparkı’na yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, “Otoparka gelen araçlar, giriş çıkış kameraları ile online takip edilecek. Otoparkın dış cephesi katların tavan, duvar, kolon boya işleri yapıldı. Giriş ve çıkış katları yönlendirme okları ve yol çizgilerinin boyanması, asansör ve aydınlatmalar yenilendi. Mevcut otoparkın çatı katına, yazın güneş etkisi, kış aylarında da yağmur ve kardan dolayı araç parkı yapılamıyordu. Çelik çatı ile kapatılarak hem araçlar kardan ve yağmurdan etkilenmemiş olacak, hem de otoparka daha çok aracın park etme imkanı sağlanmıştır” diye söyledi.

Başkan Külcü, “Mevlana Çok Katlı Otoparkı’nın bakımının KDV dahil 613. 600 TL yapıldığını belirterek, vatandaşların yol kenarlarına araçlarını park ederek trafik sıkışıklığını neden olmamaları için araçlarını otoparklara koymalarını istedi.”

Mevlana Çok Katlı Otoparkını inceleme programında Belediye Başkan Yardımcıları Alper Zahir, Turhan Candan ve Yeniyol Mahallesi Muhtarı Seydi Demiray da hazır bulundu.

04 Kasım 2013
385 kez görüntülendi