Başaranhıncal, terminal esnafının sorunlarını Başkan Külcü’ye iletti

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Başaranhıncal, Belediye Başkanı Muzaffer Külcü`yü ziyaret etti. Otobüs İşletmecileri ve Acenteleri Derneği`nin yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali hakkındaki taleplerini iletmek üzere Başkan Külcü`yü ziyaret eden Başaranhıncal, dernek yöneticileri tarafından hazırlanan talep dosyasını Külcü`ye sundu.

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası ve Çorum Belediyesi`nin esnafın taleplerine kayıtsız kalamayacağını altını çizen TSO Başkanı Çetin Başaranhıncal, “Sayın Başkanımız, esnafımızın talepleri ile yakından ilgilenmektedir. Talepleri içeren dosyamızı kendisine ilettik. Esnafımız için gereken neyse onun yapılacağına eminiz. Esnafımızın da gerek hizmet kalitesi olsun, gerek yeni terminalin sahiplenilmesi konusunda üzerine düşeni en iyi şekilde yapmalıdır”; dedi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü de, Çorum Belediyesi`nin esnafın taleplerine hiçbir zaman kayıtsız kalmadığını, bundan sonra da kalmayacaklarının altını çizerek “Yeni terminal binamız bölge illerine örnek olacak şekilde inşa edildi. Esnafımızın taleplerini konunun teknik detaylarını değerlendirdikten sonra sonuçlandıracağız. Belediye Başkan Yardımcımız ve Ulaştırma Hizmetleri Müdürlüğümüz gerekli incelemeleri yapacaktır.”; dedi.

18 Eylül 2014
161 kez görüntülendi