Hacı Özkan’dan Belediyemize ziyaret

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Hacı Özkan, Belediye Başkan Vekili Ahmet Yabacıoğlu`nu ziyaret etti.AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, Belediye Meclis Üyesi Mehmet Döngel, Merkez İlçe Başkan Yardımcısı Ayhan Boyraz ve Ayhan Hallı`nın da hazır bulunduğu ziyarette konuşan Ahmet Yabacıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Çorum`un AK Parti belediyeciliğini en güzel yaşayan illerden birisi olduğunun altını çizen Yabacıoğlu, “Çorumlu hemşehrilerimizi her türlü sosyal faaliyetlerle buluşturuyoruz. 2 dönemdir yaptığımız projelerle halkımızın takdirini kazandık. Bunun sonucu olarak halkımızda bizlere her seçim döneminde ödüllendirdi”; dedi.

Yabacıoğlu, Hacı Özkan`a ziyareti nedeniyle şahsı ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü adına teşekkür etti.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mersin Milletvekili Hacı Özkan da yaptığı açıklamada AK Parti`nin dünya genelinde örnek bir parti olduğunu vurgulayarak “

Türkiye genelinde 1.397 belediye var. 2014seçimlerinde AK Parti olarak 818 belediye ile %67.20 oranıyla Türkiye geneline hizmet veriyoruz. Belediyeciliği daha ileriye taşımak için genel merkez olarak çalışmalar yapıyoruz. Bu bağlamda bütün illerimizi ziyarete gidiyoruz. Genelde ve yerelde Türkiye’nin bize ihtiyacı olduğu bilinciyle hareket ederek, halkla hep iç içe oluyoruz. Önemli olan insanların kalbine girebilmektir. Örnek olarak alacağımız insanların kalbine giren dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır.”; dedi.

08 Ekim 2016
203 kez görüntülendi