Zahir ve Kılıç KSS’de parkı inceledi

Çorum Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir ile Çorum Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği(ÇESOB) Başkanı Yalçın Kılıç, Çorum Belediyesi tarafından KSS`deyapılan park ve sentetik sahayı gezerek incelemelerde bulundu.

Küçük Sanayi Sitesi`nin böyle bir parka ihtiyaç duyduğunu belirten Başkan Yardımcısı Alper Zahir, “Toplamda 8 bin 500 metrekare alan üzerine kurulan 1 adet sentetik futbol sahası, 2 adet çok amaçlı saha ve yeşil alandan oluşan park tamamlanınca esnafın dinlenebileceği, zaman geçirebileceği hoş ve nezih bir park olacak. Ayrıca, esnafımız burada çeşitli spor aktiviteleri de yapabilecek.”; dedi.

ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç,KSS`ye yapılan park ve spor alanlarının esnafın moral ve motivasyonunu olumlu yönde etkileyeceğini ifade etti. Böyle bir parkı Küçük Sanayi Sitesi`ne kazandırdıkları için Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

Oto Tamirciler Oda Başkanı Necmettin Uzun da KSS`ye yapılan yeni yollar, yeşil alanlar ve depo alanlarının KSS esnafı tarafından memnuniyetle karşılandığını vurgulayarak depo alanlarına hurda araçların, kamyon kasalarının ve tırların çekilmesi ile KSS trafiğinin rahatlayacağını, sanayinin hoş bir görünüme kavuşacağını belirtti.

Kılıç ve Uzun parkta yaptıkları incelemenin ardındanBaşkan Yardımcısı Alper Zahir`e çiçek takdim etti.

14 Ekim 2016
306 kez görüntülendi