Çocuklardan Başkan’a teşekkür

Belediyemiz, Akkent Mahalle’sinde çalışmalarını yürüttüğü sentetik çim saha çalışmalarını tamamlayıp, mahallenin hizmetine sundu.

Belediyemizin mahallelerin ihtiyaçları doğrultusunda spor tesisleri, çocuk oyun alanları yapımı ve spor aletleri konulması gibi çalışmaları tüm hızıyla devam ettirdiğini söyleyen Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, “Biz, parkları sadece yeşil alanlar olarak görmüyor, gençlerimizin spor yapacakları alanlar olarak da düzenliyoruz. Şuana kadar şehrimizde 11 adet sentetik çim saha, 16 adet de basketbol sahası yapım ve yenileme çalışmalarını tamamladık. Akkent Mahallesi sentetik çim sahası da bunlardan birisi. Etrafından oyun grubu, kameriyeleri,ile aileler parkta zaman geçirirken çocuklarda semt sahasında spor yapacaklar. Küçük Sanayi Sitesi`nde de esnafımızın kullanacağı sentetik çim saha ve basketbol sahalarının çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyoruz”; dedi.

Çocuklardan Başkan`a teşekkür

Akkent Mahallesi’ne yapılan semt sahasında futbol oynayan çocuklar, eksikliğini hissettiklerini semt sahasında gönüllerince oyun oynadıklarını belirterek “Yolda top oynamak zorunda kalıyorduk. Şimdi çok güzel bir sahaya kavuştuk. Top oynarken düşsek de bir yerimiz acımıyor. Bizlere bu sahayı yapan Başkanımız Muzaffer Amca`ya çok teşekkür ediyoruz”; diye konuştular.

26 Ekim 2016
190 kez görüntülendi