Başkan Külcü’den Külliye’ye ziyaret

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, eski Kültür ve Turizm Bakanı, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu`yu ziyaret etti.

Yalçın Topçu`ya Çorum Belediyesi`nin gerçekleştirdiği çalışmalarla ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Yalçın Topçu`yu Çorum`a davet etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu, Çorum`un kendisinde ayrı bir yeri olduğunun altını çizdi. Fırsat buldukça Çorum`a gelmeye gayret ettiğini kaydeden Yalçın Topçu, “Her gelişimde Çorum`u ayrı bir güzel buluyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın Yeni Türkiye vizyonuna uygun, yeni bir dirilişi gerçekleştiren Türkiye`nin genç, diri, çalışkan Belediye Başkanlarından Sayın Muzaffer Külcü`ye ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sayın Külcü`nün bundan sonra da Çorum için güzel çalışmalar yapacağına yürekten inanıyorum. İnşallah ilk fırsatta Çorum`a geleceğim”; dedi.

Başkan Yardımcısı Turhan Candan`ın da hazır bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Yalçın Topçu`ya üzerinde “La Galibe İllallah”; yazılı ahşap oyma hediye etti. Topçu da Başkan Külcü`ye üzerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın imzasının bulunduğu kravatı hediye etti.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü daha sonra Türkiye Büyük Millet Meclisi`ne geçerek TBMM İdare Amiri Çorum Milletvekili Salim Uslu ve Ahmet Sami Ceylan`ı ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Külcü, umre ziyaretinden dönen Salim Uslu`ya hayırlı olsun temennisinde bulundu.

27 Şubat 2017
149 kez görüntülendi