Başkan Gül, Ata Caddesinde asfalt serimini yerinde inceledi

Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Ata Caddesinde asfalt serimini yerinde inceledi. Gül, söz verdikleri gibi Ata Caddesinin alt yapı işlerini 20 günde bitirdiklerini, ardından üst yapı ve yolla ilgili asfalt çalışmalarını yaptıklarını ifade etti.

Şehrin dört bir yanında alt yapı, üst yapı ve yol çalışmalarına devam ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, “20 günde Ata Caddesindeki içme suyu, kanalizasyon şebekesi gibi altyapı çalışmalarını tamamlayacağımızın sözünü vermiştik. 1400 metre kanalizasyon şebekesi 1100 metre de içme suyu hattı çalışması yaptık. Buradaki alt yapı çalışmalarından hemen sonra da caddemizi asfalt serimi için hazır hale getirdik” dedi.

5 bin 150 ton mekanik serdik, 5 ton asfalt serimi yapacağız
Geçtiğimiz yıl Ata Caddesinin bir kısmında yenileme çalışması yaptıklarını söyleyen Başkan Gül, ” Kazı yapılan alanda 5150 ton mekanik serdik. Bu mekaniğin üzerine de 5.000 ton asfalt serimi yapacağız. Asfalt işleri bitikten sonra Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü trafik işaretleme ve levhalama işlemini gerçekleştirecek. Hemşehrilerimize hayırlı olsun” diye konuştu.

16 Ağustos 2018
302 kez görüntülendi