Başkan Gül, “ÇESİAD bizim İstanbul’daki gözümüz kulağımız”

ÇESİAD Başkanı Mehmet Karaca, Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Çorumlu Eğitimci Sanayici ve İş Adamları Dayanışma Derneği (ÇESİAD) Başkanı Karaca’ya ÇESİAD Çorum Temsilcisi İsa Şahin ve Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Orhon eşlik etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Zeki Gül, ÇESİAD bizim İstanbul’daki gözümüz kulağımız. Çorumlu sayısı Ankara’ya oranla az olmasına rağmen İstanbul’da da organize olmuş hemşehrilerimizi dernek, federasyon, konfederasyon, iş adamı derneği şekliyle hizmet vermesi hoşumuza gidiyor. Ben de İstanbul’daki hemşehrilerimize sizin nezdinizde onlara da şükranlarımı arz ediyorum. İstanbul’a gittiğimiz zaman bizimle ilgilenen Çorumluların dertleriyle dertlenen ve orada kurumsal olarak Çorum’u temsil eden ÇESİAD Başkanını ve Yöneticilerini ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

ÇESİAD Başkanı Mehmet Karaca ise öncelikle önceki Belediye Başkanımız Muzaffer Külcü Bey’e yapmış olduğu hizmetleri için teşekkür ediyoruz. Bu bir nöbet değişimi. Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin. Yeni göreve gelen Belediye Başkanımız Zeki Gül’e görevinde başarılar diliyorum. Çorum’a hayırlı hizmetler yapacağınızdan hiç kuşkumuz yok. ÇESİAD olarak biz de her zaman sizlerin yanınızdayız diye konuştu.

13 Şubat 2018
525 kez görüntülendi