Başkan Gül, “MÜSİAD iş adamlarının ufku açan projelere imza attı”

Çorum MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı M.Ahmet Köksal ve Yönetim Kurulu Üyeleri Belediye Başkanı Zeki Gül’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

MÜSİAD Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Zeki Gül, MÜSİAD vatanını, milletini, devletini seven ve bu uğurda mücadele edengüzide bir kuruluşumuz. Demokrasi mücadelemizde de her zaman en önde oldu. Aynı zamanda dini ve milli değerlerimize sahip çıkan anlayışından dolayı daMÜSİAD’ı tebrik ediyorum. Çorumlu iş adamlarımızı da ayrıca tebrik ediyorum. Organize oldular ve hemen Genç MÜSİAD’ı kurdular. İş adamlarımızın ufkunu açıcı projelere imza attılar. Bu konuda yakinen tanıdığım MÜSİAD Başkanımızın gerek şehrimiz için ve gerekse Türkiye’miz için güzel projelere imza atacağına inancım tamdır. Biz deiş adamlarımızla birlikte hareket ederek elimizden gelen gayreti şehrimiz için göstereceğiz. Nazik ziyaretlerinden dolayı MÜSİAD Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette konuşma yapan MÜSİAD Başkanı M. Ahmet Köksal iseBelediye Başkanı Zeki Gül’ün belediyenin sorunlarını en iyi bilen ekibin içerisinde yer aldığını belirterek “Çorum’u ve Belediyenin sorunlarını en iyi bilen ekipteydiniz. Çorum belediyecilik anlamında Türkiye’de adından söz ettiren bir konumdaydı. Bundan sonra da daha iyi olacağına inanıyoruz. Bizler de MÜSİAD olarak sizlere katkı verebileceğimiz yapabileceğimiz ne varsa emrinizdeyiz. Yeni görevinizde başarılar diliyoruz” ifadelerine yer verdi.

22 Şubat 2018
368 kez görüntülendi