Belediyemizden serinleten ikram

Belediyemiz, sıcakların arttığı bu günlerde parklarda serinlemeye gelen vatandaşlara buz gibi dondurma ikram etti. Millet Bahçesi’ne gelen vatandaşlar Belediyemizin dondurma ikramıyla serinledi.

Yaz mevsiminin gelmesiyle Çorum’da vatandaşlar park, bahçe ve yeşil alanlara akın etti. 29 Mayıs Pazar günü dinlenmek ve hoş vakit geçirmek için Belediyemiz Millet Bahçesini tercih eden vatandaşlara Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın talimatıyla 3 bin adet dondurma ikram edildi. Belediye Tesisler Müdürlüğü çalışanları Belediye Başkanımız Dr. Halil İbrahim Aşgın’ın selamını ileterek Millet Bahçesine gelen vatandaşlara dondurma ikramında bulundu.

“Başkanımızın jesti için teşekkür ederiz”
Dondurma ikramı karşısında sevinen vatandaşlar böylesine güzel bir ikram için Başkan Aşgına teşekkür etti. Çorum’u gezmek için gelen vatandaşlar ve öğrenciler de Millet Bahçesinde yeşilin tadını çıkartırken yapılan bu ikram karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi. Amasya’dan, Sinop’tan ve başkaca şehirlerden gelenler geldikleri illerde böyle bir ikramla karşılaşmadıklarını ifade ederek Belediye Başkanı Dr. Halil İbrahim Aşgın’a bu jesti ve ikramı için teşekkür ettiler.

31 Mayıs 2022
100 kez görüntülendi