BEM-BİR-SEN’den kaynaşma yemeği

Bem-Bir-Sen Çorum Şubesi ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Çorum Belediyesi’nde çalışan sözleşmeli personele yemek verildi.

Çorum Belediyesi Buhara Kültür Merkezi’nde düzenlenen yemeğe Belediye Başkanı Zeki Gül, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, Özel Kalem Müdürü İrfan Yiğit, Tesisler Müdürü Mahmut Yabacıoğlu, Bem-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin ve yönetim kurulu üyeleri ve Bem-Bir- Sen üyeleri katıldı.

Yemek öncesinde konuşma yapan Belediye Başkanı Zeki Gül, imzaladığımız Sosyal Denge Sözleşmesi ile yapabileceğimizin en iyisini yapmak için gayret ettik. Yatırım yapan, vatandaşları için hizmet üreten bir belediyeyiz. Aynı zamanda ekonomik olarak iyi bir belediyeyiz” dedi.

Şehirde çok fazla yatırımların yapıldığını ve bu yatırımların da kolay yapılmadığını belirten Başkan Gül, “Tasarruf tedbirlerini uygularken, çalışma arkadaşlarımızın emeklerinin karşılığını verme konusunda hassas davrandık. Tüm müdürlüklerimizhemşehrilerimizle ilgili ve şehrimizle ilgili hizmetlerde üstün bir gayret gösteriyor. Son 2-3 ay içerisindeki çalışmalarınız neticesinde vatandaşlarımızın Belediyemizle ilgili olumlu düşünceleri artıyor. Bunda tüm çalışanlarımızın olduğu gibi sizin çok büyük payı var. Bütün çalışmalarımızda bir ve beraber olursak önümüzdeki hiçbir engel bizi durduramaz. Emeklerinizden dolayı hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Bem-Bir-Sen Çorum Şube Başkanı Burhan Şahin ise kendilerine her zaman destek veren ve yanlarında olan Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.

26 Nisan 2018
379 kez görüntülendi