Bu seçim hakla batılın seçimi haline geldi

AK Parti teşkilatı, Çorum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü ziyaret ederek personelle bayramlaştı.

Ziyarete, AK Parti Çorum Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkanı Zeki Gül, AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Park ve Bahçeler Müdürü Eyüp Aytekin, Hizmet-İş Sendikası Şube Başkanı ve Hakİş İl Başkanı Mustafa Köroğlu ve daire amirleri katıldı.

AK Parti Milletvekili ve yeni dönem milletvekili adayı Ahmet Sami Ceylan ülkede huzur ortamının devam etmesi için personelden seçimlerde mutlak suretle doğru tercih yapmalarını istedi. Muhalefet partisine de göndermeler yapan Ahmet Sami Ceylan, muhalefetin yaptıklarını örneklerle anlattı. Ceylan “Oy vermeniz vermemeniz hiç önemli değil ben her zaman olduğu gibi sizlere bir telefon kadar yakınım. Önemli bir dönemece girdik. Şu anki seçim Çorum’a ne yapılıp ne yapılmadığının tartışılacağı seçim olmaktan çıktı. Bu zamana kadar bir çok şey yaptık yapacağız da bu bizim işimiz. Bu seçim hakla batılın seçimi haline geldi. Bu seçim Türkiye’nin bölünüp parçalanıp yok edilecek sürece mi girecek yoksa 16 yıldır devam eden istikrar Recep Tayyip Erdoğan’ın güçlü bir meclisle Cumhurbaşkanlığına devam mı edecek ona karar vereceğiz. Bu seçim hac ile hilalin seçimine döndü. Bu seçim pazara gittiğimizde bomba patlayacak mı patlamayacak mı ona döndü. İki önemli şey vardır. Biri sağlık bir diğeri de huzur. Ülkede huzur olmazsa hiçbir şey olmaz. 15 Temmuz’da kimlerin ne yaptığı ortaya çıktı. İçimizdeki hainler ortaya çıktı. 15 Temmuz’da bombaların patladığında ölen arkadaşlarımızın hangi partiden hangi ırktan olduğunu daha sonradan öğrendik. Her ırktan insan var. Terörün partisi, ırkı, dini olmaz. Ben sizin bütün sorunlarınızı biliyorum. Hepimiz biliyoruz. Bunların hepsini oturur konuşur çözeriz. Ama yaşayacak başka ülkemiz yok. Bu ülke karışırsa o sorunları da çözme şansımız olmaz. 15 Temmuz gerçekleşseydi, bugün biz canımızın namusumuzun derdine düşmüştük. Kim ne derse desin siz bizim insanımızsınız. Biz sizlerle beraber ağlayıp beraber gülüyoruz. Sizler bu ülkeyi böldürmeyeceksiniz. Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili adayı Sera Kadıgil var sosyal medya hesabında “En nefret ettiğim söz Şehitler ölmez vatan bölünmez” diyor. O şehitler olmazsa sen bu paylaşımı yapamaz İstanbul’da ayaklarını uzatıp oturamazsın. Ezan’dan neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz. Ülkenin milli değerlerinden neden bu kadar rahatsız oluyorsunuz.  O partinin Cumhurbaşkanı adayı ise günde vakit namazımız var ama 17 vakit camiye girip çıkıyor. Camilerde fotoğraf çektirerek geziyor. Muharrem İnce’ye gülmek serbest. Zaten adam komik olduğu için o kadar kalabalık topluyor. Adam her gün Cuma namazına gittiğini söylüyor. Büyük fotoğrafa bakmamız lazım. Geleceğimiz için, yarınlarımız için, çocuklarımız için büyük resmi görün. Bu ülke elden giderse bir daha geri gelmez. Bu anlattıklarımı yakınlarınıza anlatın. Birde anlatmamız gereken bir diğer konu oy pusulaları var. Oy kullanırken Recep Tayyip Erdoğan’ın yer aldığı fotoğrafın altına mührü basacaksınız diğer pusulada ise AKP yazısının altına mührü basacaksınız” dedi.

24 Haziran kararınız çok önemli

Çorum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nü ziyaret eden Belediye Başkanı Zeki Gül personelin Ramazan Bayramını tebrik etti. Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün yoğun tempo ile çalışmalarını sürdürdüğünü dile getiren Başkan Gül “Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz çok yoğun şekilde çalışıyor. Biz sizlerin çalışmalarından son derece memnunuz. Bayramlarınızı tebrik ediyor. 24 Haziran’da vereceğiniz kararın çok önemli olduğunu hatırlatmak istiyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun” ifadelerini kullandı.

Bu seçim son 100 yılın seçimidir

Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen bayramlaşmada personele hitaben konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Çorum’dan rekor oy beklediklerini yineledi. Bu seçimin 16 Nisan’da verilen kararın devamı olduğunu dile getiren Karadağ “Esnaf ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Küçük Sanayi Sitesine yaptığımız ziyarette 2 esnafımızın tartışmasına şahit oldum. Esnaflarımızdan biri Ak Partili bir diğeri ise CHP’li, arkadaşımıza şu soruyu sordum ve samimice mertçe cevap vermesini istedim. “Kılıçdaroğlu yada Muharrem İnce ülkenin başına gelse Recep Tayyip Erdoğan’dan daha mı iyi yönetir ülkeyi, daha mı iyi yaşarız, daha mı rahat ederiz, daha mı iyi iş buluruz” diye sordum. Dedi ki “Ben Kılıçdaroğlu’na güvenmiyorum ama oy veriyoruz” dedi. Bir CHP’li dahi mertçe cevap verdiği zaman Recep Tayyip Erdoğan’dan bu ülkeyi daha iyi yönetecek birinin olmadığını görüyor. Bu seçim milletvekilliği seçimi değildir. Bu seçim son 100 yılın seçimidir. Bu seçim milletvekilliği seçiminden daha ziyade Türkiye Cumhuriyeti yönetim şekli sisteminin nasıl olacağının seçimidir. 16 Nisan’da bir karar vermiştik. Şimdi ise onu oyluyoruz. Ya devam diyeceğiz ya da kaos ortamına yeniden dönüş diyeceğiz. Bu seçimin ardından belediye seçimleri var. Bu seçimlerde iyi bir oy alırsak o güçle Çorum Belediyesi’de dahil tekrar AK Parti belediyeciliği devam edecek. Biz biriz beraberiz. Çocuklarınızın geleceği için destek bekliyoruz” dedi.

 24 Haziran’da birlik ve beraberlik içerisinde sandıkları patlatacağız

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar Çorum Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nde gerçekleştirilen bayramlaşma da yaptığı konuşmada seçimin önemine değindi. 24 Haziran seçimlerinde sandıkları patlatacaklarına inandıklarını dile getiren Akar “Çok yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. 24 Haziran’da birlik ve beraberlik içerisinde sandıkları patlatacağız. Bu seçim çok önemli, bu seçim bütün dünyadaki mazlum Müslümanların umudunun Türkiye’de olduğu bir seçim. Herkes bunun farkında oluğunun bilincindeyiz” dedi.

20 Haziran 2018
388 kez görüntülendi