Ceritoğlu ve Külcü, Akkent KKSM’de kadınlarla buluştu

AK Parti Milletvekili Lütfiye İlksen Çeritoğlu Kurt ve Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü, belediyemizin Akkent Mahalle Kültür Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyarette çalışmalarla ilgili görevlilerden bilgiler alan Ceritoğlu ve Külcü, kadınlara referandum süreci ile ilgili bilgiler verdi.

Ceritoğlu: Yavrularımızın geleceği için EVET diyeceğiz
Kültür Merkezini gezerek merkezdeki kurslara katılan kadınlarla sohbet eden milletvekili Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt, AK Parti hükümetinin kadına yönelik önemli çalışmaları olduğunu söyledi. Kadının siyasette, mahallede, muhtarlıkta, ekonomide önemli bir yere sahip olduğunu belirten Ceritoğlu, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kadınlara ne kadar önem verdiğini bizler çok iyi biliyoruz. Kapı kapı gezip hemşehrilerimizi bilgilendiriyoruz. Yavrularımızın geleceği için EVET diyeceğiz. Kadınlar evde otursun temizlik yapsın diyorlardı. Artık Belediyemizin yaptığı kültür merkezleri ile kendilerimizi aşıyoruz, çocuklarımıza iyi anneler olmak istiyoruz. Bunların hepsi bizim hak ettiğimiz hizmetler. Daha fazlası da hakkımız ama hakkımızı daha fazla güç vererek alabiliriz. Bunun için referandum da anayasa değişikliğine evet demeliyiz.” dedi.
Külcü: Geleceğimiz ve bütün dünya mazlumları için EVET diyeceğiz
Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’nün eşi Hatice Külcü de yaptığı konuşmada 16 Nisan’da yapılacak olan referandumun önemine vurgu yaptı.

Türkiye’nin geleceği için çok önemli bir referandum süreci yaşandığının altını çizen Hatice Külcü, “Geleceğimiz için çok önemli bir oylamaya gidiyoruz. Ülkemizin, devletimizin, evlatlarımız geleceği için önemli bir gün. 16 Nisan akşamı sandıklardan güçlü bir evet çıkacak. Tüm mahallelerimiz ile evet diyeceğiz ve sandıkları patlayacağız inşallah. İstikrarımız için evet diyeceğiz. İstikbalimiz için evet diyeceğiz. İstiklalimiz için evet diyeceğiz. Vatanımız ve bütün dünya mazlumları için evet diyeceğiz. Dünyadaki tüm mazlumların umudu güçlü bir Türkiye. Hayatının her döneminde halka hizmeti hakka hizmet olarak terakki eden bir liderimiz var. Dünya mazlumlarına inşallah umut olmaya devam edeceğiz” dedi.

Program sonunda Hatice Külcü, AK Parti Çorum Milletvekili Lütfiye İlksen Çeritoğlu Kurt’a kültür merkezi kursiyerleri tarafından yapılan şal hediye etti.

03 Mayıs 2017
175 kez görüntülendi