“Istanbul Photo Awards 2019” bugün açılıyor

 Çorum Belediyesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde “Istanbul Photo Awards” fotoğraf sergisini Çorumlularla buluşturacak.

Anadolu Ajans (AA) tarafından bu yıl 5.’si düzenlenen “Istanbul Photo Awards” da dereceye giren fotoğrafların yer aldığı sergi, 10 Ocak 2020 Cuma günü saat 15.00’da Çorum Belediyesi Sanat Galerisi’nde açılacak.

Sergide yer alan fotoğrafların tamamının 15 bin fotoğraf arasından dünyaca ünlü bir jüri heyeti tarafından seçilen fotoğraflar olduğunu söyleyen Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, “100’den fazla ülkeden fotoğraf sanatçısı ve foto muhabiri tarafından çekilen fotoğraflar arasından seçilmiş ödüllü fotoğrafları hemşehrilerimizle buluşturuyoruz. Sergide jüri tarafından birinci olarak seçilen Ahmad Gharabli’nin “İsrail – ABD – Filistin Çatışması” başlıklı fotoğraf da yer alıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Tokyo’dan sonra 5. kez Çorum’da açılacak olan sergiyi gazeteciler gününde Çorum’la buluşturacağız. Tüm sanatseverleri ve basın çalışanlarımızı sergimize davet ediyorum.” dedi.

Sergi 16 Ocak’a kadar gezilebilecek.

10 Ocak 2020
678 kez görüntülendi