NFK öğrencilerinden Rektör Alkan’a ziyaret

Çorum Belediyesi Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezleri’nde eğitime destek kurslarına katılan 12. sınıf öğrencileri Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Reha Metin Alkan’ı ziyaret etti.

Ziyarette öğrencilere Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezi Sorumlusu Samed Karaca ve Ölçme Değerlendirme Sorumlusu Orhan Savaş eşlik etti.

Necip Fazıl Kısakürek Gençlik Merkezi Sorumlusu Samed Karaca ziyarette yaptığı konuşmada, üniversite sınavına hazırlanan 12.sınıf öğrencilerimizi akademik olarak sınava hazırlamanın yanı sıra zihinsel ve psikolojik olarak da sınavlarına hazırlık sürecine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu sebeple Hitit Üniversitesi Rektörümüz Prof.Dr. Reha Metin Alkan’ı öğrencilerimizle birlikte ziyaret ettik. Öğrencilerimiz rektörümüzle sohbet etme imkanı buldu. Verimli geçen sohbet için rektörümüze teşekkür ediyoruz dedi.

Hitit Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Reha Metin Alkan ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, öğrencilerin hedefleri hakkında sorular sordu. Herkesin bir derdi olması gerektiğini ve öğrencilere üreten bir nesil olmaları için çok çalışmaları gerektiğini ifade etti.

16 Ağustos 2018
285 kez görüntülendi