Şehit ailesinden Başkan Gül’e ziyaret

  1. Şehit Emanetleri Sergisi etkinliği kapsamında Çorum’a gelen şehit ailesi Başkan Gül’ü ziyaret etti.

Çorum Belediyesi’nin ev sahipliğini yaptığı Şehit aileleri birliği’nin katkılarıyla gerçekleşen 21. Şehit Emanetleri Sergisi kapsamında Yozgat’tan Çorum’a gelen Özbay Devrilmez ve Şerife Devrilmez Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

2016 yılında İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde Vodafone Park yakınında gerçekleşen patlama sonucu oğulları Polis Memuru Mustafa Kemal’i şehit verdiklerini söyleyen Devrilmez ailesi, Çorum Belediyesi’nin şehitlere değer vererek böyle bir organizasyonda yer alması ve destek vermesinden dolayı Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti.

Belediye Başkanı Zeki Gül ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ziyaretlerine gelen Devrilmez ailesine teşekkür etti. Başkan Gül, “Şehitlerimizin her zaman hatırlanması ve gelecek kuşaklara her daim anlatmak için çalışacaklarını söyleyerek Allah yolunda vatanı ve milleti için gözünü kırpmadan göğsünü siper eden aziz şehitlerimize şükranlarımı sunuyorum Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Ziyaret sonunda Devrilmez ailesi Başkan Gül’e Yozgat’ın tarihi hamamının işlendiği çini hediye ederken Belediye Başkanı Zeki Gül’de aileye Hitit Güneşi hediye etti.

21 Ocak 2019
318 kez görüntülendi